Andor masszázsiskolája

A masszázs és a manuálterápiás technikák együttes elsajátítása egy átfogó, professzionális képzettséget nyújt.

A tanfolyamok kezdete:

1. tanfolyam: 2020. Február 15.  Megtelt!
  2. tanfolyam: 2020. Április 18.
  3. tanfolyam: 2020. Május 23.

A tanfolyam időtartama:

4 egymást követő hétvégén, szombaton és vasárnap 8-16 óráig. Vizsga a 8. napon. Az egyes turnusok maximum 10 fősek lesznek.

A tanfolyamra kényelmes ruhában kell megjelenni, hozni kell fürdőruhát (nőknek kétrészest) a gyakorláshoz, papucsot, jegyzeteléshez: tollat, füzetet, 2 db nagyméretű törölközőt.

A tanfolyam menete:

Megtanulunk földsugárzást mérni, mert gyakran ez áll a betegségek mögött.

Tai chi gyakorlatok 30 perc, rövid elméleti rész, masszázs fogásainak elsajátítása.

A végén vizsga, és akinek sikerül, tanúsítványt kap "Frissítő, Relaxáló Masszőr" végzettségről.

A tanulók elsajátíthatják:

svéd masszázst kimozgatással,

frissítő masszázst,

relaxációs masszázst,

trigger pontok kezelését,

népi csontkovácsolás fogásait,

gyakorlatokat megmutatni másoknak,

tanáccsal ellátni a beteget,

állapot felmérést,

arcdiagnosztikát,

földsugárzást mérését.

Ezen túlmenően a résztvevők kapnak egy alap marketing képzést is vállalkozás beindításához.

Helye:

Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, 6725 Szeged, Kálvária sgt. 84-86.

Tanúsítvány:

A tanfolyam sikeres elvégzése után tanúsítványt kapnak a hallgatók. A tanúsítvánnyal egészséges embereket masszírozhatnak frissítő, egészségmegőrző céllal. Olyan helyeken tudnak elhelyezkedni, ahová egészséges emberek járnak (fitness terem, wellness centrum stb.) Egyéni vállalkozást lehet indítani, céget alapítani (Kft, Bt, stb) ahol egészséges emberek masszírozását lehet üzletszerűen végezni.

A tanfolyam díja: 90 000 Ft

A tanfolyami díj tartalmazza a jegyzeteket, a gyakorláshoz szükséges olajokat, krémeket, a tanúsítványt, a vizsgadíjat. Igény szerint lehet Angol, vagy Német nyelvű tanúsítványt kérni 2000 Ft ellenében külföldi munka vállaláshoz.

Előképzettség: a tanfolyam elvégzéséhez nem szükséges, feltétel 18. életév betöltése.

Jelentkezés, helyfoglalás: A tanfolyamra jelentkezési lap kitöltésével, és előleg befizetésével lehet, a jelentkezési gombra kattintva:

JELENTKEZÉS ITT

Jelentkezési (helyfoglalási) díj: 10 000 Ft (ez az összeg beleszámít a tanfolyam díjába).

A részvételi díjból fennmaradó összeg legkésőbb a tanfolyam első napján, a tanítás megkezdése előtt fizetendő.

SZÉP Kártyával is lehet fizetni, de ezt előre kérem jelezni a jelentkezési lap megjegyzés rovatában.

Helyfoglalási díj fizetés: Banki átutalással a 12067008-01388915-00100000 sz. számlára, vagy személyesen, előre egyeztetett időpontban.

Részletfizetési lehetőség: 40 000 Ft a tanfolyam megkezdése előtt, 40 000 Ft a tanfolyam felénél (2 hét múlva).

Banki átutalás esetén a megjegyzés rovatba kérem feltüntetni a jelentkező nevét és, hogy melyik tanfolyamra jelentkezik (a hónap neve). Jelentkezési határidő: Amíg szabad hely van a tanfolyamra. (Minél hamarabb,annál biztosabb!)

További információ: Balogh Andor Tel.: 06703608013 hétvégén, vagy üzenetet hagyni bármikor a facebook oldalamon lehet. Amint tudom, azonnal megválaszolom.

Asztali nézet